Kraków-Libertów ul. Góra Libertowska 10

30-444 Kraków-Libertów
ul. Góra Libertowska 10
tel: (12) 252 30 00
fax: (12) 264 95 95
magazyn: (12) 252 30 24
serwis: (12) 252 30 10 - 13
e-mail: D_Beltowski@kulczyktradex.com.pl
e-mail serwisu: D_Beltowski_serwis@kulczyktradex.com.pl

Opis
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 10.00 - 19.00
Sobota 8.00 - 16.00 (Części zamienne: 8.00 - 16.00)

Części zamienne i akcesoria
tel. (12) 252 30 20 - 23

Osoba kontaktowa:
e-mail: sklep@beltowski.pl
Samochody używane
Mariusz Gaweł
tel. (12) 252 30 37


Osoba kontaktowa:
e-mail: komis@beltowski.pl
Samochody użytkowe
Beata Andruszewska- Sprzedawca VW Użytkowe
tel. (12) 252 30 17
e-mail. andruszewskab@beltowski.pl



Osoba kontaktowa:
e-mail: salon@volkswagen.krakow.pl
Samochody osobowe
Ewa Stanecka - Kierownik VW Osobowe
tel. (12) 252 30 34
e-mail: staneckae@beltowski.pl

Bartłomiej Natkaniec - Sprzedawca VW Osobowe
tel. (12) 252 30 33
e-mail: natkaniecb@beltowski.pl

Matesz Kosek - Sprzedawca VW Osobowe
tel. (12) 252 30 18
e-mail: kosekm@beltowski.pl

Bartosz Sedlak -  Sprzedawca VW Osobowe
tel. (12) 252 30 30
e-mail: sedlakb@beltowski.pl

Paweł Niemczyk - Specjalista ds. sprzedaży flotowej
tel. (12) 252 30 31
e-mail: niemczykp@beltowski.pl

Małgorzata Zięba - Kaim - Specjalista ds. Kredytów, Leasingów, Ubezpieczeń
tel. (12) 252 30 36
e-mail: kredyt@beltowski.pl

Osoba kontaktowa:
e-mail: salon@volkswagen.krakow.pl
© Volkswagen 2017  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce